„Zóna strachu způsobuje, že lidi v $íťovém marketingu končí,“ říká Andy Winson

Znát skvěle produkty samo o sobě nestačí.

Síťové podnikání je tu desítky let, ale v mnoha firmách jako by se zastavil čas a top lídři mají stále stejný vzdělávací systém. A ten je složen z 90 % z produktového školení.

Možná taky znáte vaše výrobky zepředu, zezadu, jejich přednosti a jak produkt nabídnout v jakékoli fázi komunikace.

Jste skvěle proškoleni, ale strach vám brání znalosti zpeněžit.

Produkt je prostředek k vyřešení problému, ale pokud máte problém sami se sebou, nevěříte si, máte obavy a strachy, tak se ve finále ani k prezentaci produktu nedostanete.

MLM je podnikání jako každé jiné. Za své výsledky jste zodpovědní hlavně vy sami a musíte se naučit:

  • jak zvládat strach
  • jak ovládnout stres
  • jak se zbavit obav, že vás klient odmítne
  • jak pracovat sám se sebou
  • jak se motivovat
  • jak ustát finanční tlak

Být připraven na to, že ne vždy se bude dařit a jak s tím pracovat. Jak podpořit a povzbudit v těchto chvílích tým, aby dokázal překonávat tyto překážky.

Často na konzultacích řešíme, že samospotřebitelé, i když je jim představen marketingový plán a výhody spolupráce, se odmítají zapojit do budování týmu. A nepomáhají ani žádné akce, bonusy a peníze navíc. Lídři už neví, jak je motivovat, aby se zapojili.

Strach je často větší než vidina lepšího života

MLM společnosti učí lidi produkty, ale už je neučí,
jak se zbavit strachu a svých obav.

I když se člověk rozhodne konečně vystoupit ze své zóny komfortu a přidá se do vaší MLM struktury, nemá ještě vůbec vyhráno. Teprve nyní se ukáže, co vše se v něm skrývá a odhalí se často jeho dobře schované strachy, obavy. Do toho může zafungovat rodina a přátelé, kteří mu spolupráci rozmlouvají. A tento tlak je často tak velký, že je snadnější se vrátit zpět do svého starého života a o nic se nesnažit.

Bohatství, úspěch a svoboda je o nastavení mysli

O sebevědomí, vytrvalosti, odhodlání a motivaci. Lidé si nesou z dětství mnoho programů a vět, které jim utkvěly v hlavě.

„Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!“
„Peníze jsou zlo!“
„Ten kdo je bohatý, okradl jiné lidi.“
„Ty ses nenarodil pro to, abys byl úspěšný.“
„Kdo si myslíš, že jsi, že si myslíš, že jednou budeš úspěšný a bohatý.“

Jsou vám tyto věty povědomé? Kolikrát za život jste některou z nich nebo dokonce všechny slyšely? Víte o tom, že i toto má vliv na váš růst a kariéru?

Snažíte se, pracujete, ale podvědomí často bojkotuje váš úspěch, protože se tam stále ozývají tyto nedořešené věty! A pak to může vypadat tak, že žijete od provizí k provizím, i když makáte od nevidím do nevidím. Nebo dokážete peníze vydělat, ale neumíte je udržet, a tak si o finanční nezávislosti můžete nechat je zdát.

„A pozor, aby vám neujel vlak!“, zdůraznil ještě Andy Winson

Za zónou strachu je totiž zóna INOVACE! Musíte nezbytně mít také ty správné nástroje, které podporují váš růst. Bez toho to nejde! A to zvlášť v dnešní době plné změn. Změnilo se chování lidí, změnily se nástroje k oslovování nových kontaktů a to co dříve fungovalo, dnes už prostě NEFUNGUJE!

Andy Winson, jako jeden z nejúspěšnějších podnikatelů v MLM a člověk, který dnes trénuje a mentoruje celé firemní MLM struktury přesně popsal, jaké změny se staly a proč je naprosto nezbytné právě teď v MLM inovovat, aby vám neujel vlak.

Podívejte se přímo na jeho slovarozhovor s Andym, který byl našim hostem ve vysílání pro podnikatele v MLM.

Rozhovor najdete zde: Andy Winson – co je nutné v MLM dělat právě teď

je zkratkou k vašemu úspěchu. Na Facebooku se pohybuje jako drak v oblacích, proto se na něj ve firmě Podnikat chytře specializuje a naučí vás chápat FB jako celek. Díky tomu budete na Facebooku vydělávat a neztrácet čas pokusy, omyly a vyhazovat peníze za reklamu. Potřebujete se odlišit ve svém MLM a chcete objevit svoji jedinečnou cestu, na které uspějete? Objednejte se na konzultaci.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.