Je možné ještě v dnešní době uspět v $íťovém marketingu? Ano, díky 3krokovému systému

Minulý týden jsem vyzvala členy skupiny Dobýváme Facebook a Messenger, aby se podíleli na tvorbě mé knihy o MLM. Chci, aby to byla kniha praktických rad a návodů a ne kniha plná omáčky a všeobecných řečí a půl knihy bylo jen o mém příběhu.

První dotaz, který se pod příspěvkem objevil, zněl: „Zajímá mě téma aktuálnost v MLM 2020, jestli je ještě šance uspět.“ A moje odpověď zní:

Jednoznačně ANO!

MLM je za mě ten nejpropracovanější a nejspravedlivější systém. Je jedno, kdy začnete, důležité je, jestli se aktivně zapojíte. Aktivně a správně. Podstatou MLM je doporučení společnosti a produktu/služby dalším lidem. Někdo na to jde přes samospotřebitelství, někdo naopak nabízí příležitost lepší budoucnosti. Zabezpečení se, získání svobody, finanční nezávislosti a pasivního příjmu.

U jednoho online markeťáka jsem si přečetla, že pasivní příjem NEEXISTUJE. 🙈

A já s tím musím silně nesouhlasit.

Neleží na ulici, je potřeba pracovat, ale i vy můžete mít pasivní příjem. A jednodušeji a za míň času než kdykoli dříve.

Sama mám už 3 roky pasivní příjem, protože jsem v minulém MLM budovala tým strategicky do hloubky a šířky a tato strategie se mi vrací i přesto, že už aktivně
3 roky tým nebuduji. Naučila jsem je jednoduše duplikovatelný systém, který převzali, jedou podle něj dál a dnes jsou v dané společnosti největší tým ze všech. Dokonce už beze mne expandovali do Maďarska a Rumunska.

MLM bude naopak čím dál vyhledávanější a žádanější. Podívejte se, co se kolem nás děje. Mnoho firem, které jeli doposud offline, se snaží přijít na to, jak se přesunout do online světa.

Navíc se mnoho pracovních míst automatizuje. Prodavačky za kasou a obchody s jídlem všeobecně přechází na e-shopy. Zavírají se banky, protože máme internet banking. A další služby budou přibývat.

Proto má MLM čím dál větší potenciál. A je jedno, jestli si vyberete potravinové doplňky, kosmetiku, drogerii nebo cestování. Sociální sítě nahrávají influencerství. Lidi táhnou příběhy jiných lidí a jejich úspěchy. Proto sledují celebrity. Chtějí být a mít se jako oni.

Ukažte lidem,

Být svobodná (časově i finančně), mít čas na dceru a plnit si své sny.
  • že jejich život může být lepší
  • že ho mohou změnit
  • že si mohou plnit své sny
  • že mohou cestovat kam a kdy chtějí
  • že lze pracovat odkudkoli
  • že se nemusí připravovat o důležité zážitky a mohou zažít všechna „po prvé“ se svými dětmi (no dobře úplně všechna asi ne)
  • že je v pořádku vyležet nemoc a nemuset se bát, co na to šéf
  • že … je jich stovky, každý to má jinak a každý bude mít své PROČ – odhalte ho

Jak ale ty lidi oslovit a ukázat jim, co děláte?
Nedaří se vám budovat síť tak, jak byste si přáli?

Natočili jsme pro vás webinář, kde vám odhalím 3krokový systém, který jsem používala k automatickému náboru lidí a budování sítě bez využití přátel nebo rodiny, i když věděli, že dělám MLM. Bez psaní seznamu a obtelefonovávání známých a studených kontaktů.

Systém, který je neuvěřitelně lehce duplikovatelný, díky kterému jsem měla 1-2 registrace za den a tým rostl do šířky i hloubky a já díky němu mám už více jak 3 roky pasivní příjem, i když aktivně už tým nebuduji.

Přihlaste se zdarma na webinář, kde vám předám své know-how, jak jsem se za 2 a půl měsíce stala ředitelkou a odhalím i informace o online vychytávkách, které se od svých sponzorů nedozvíte, protože je sami nevědí. Neodkládejte tento webinář na později. Teď je nejsilnější období roku a vy se díky němu můžete posunout o několik pozic ve vašem marketingovém plánu.

Vaše úspěšné MLM je ZDE na tomto odkazu.

je zkratkou k vašemu úspěchu. Na Facebooku se pohybuje jako drak v oblacích, proto se na něj ve firmě Podnikat chytře specializuje a naučí vás chápat FB jako celek. Díky tomu budete na Facebooku vydělávat a neztrácet čas pokusy, omyly a vyhazovat peníze za reklamu. Potřebujete se odlišit ve svém MLM a chcete objevit svoji jedinečnou cestu, na které uspějete? Objednejte se na konzultaci.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.