Jak se nenechat blokovat při posílání informací a mít 100 % doručitelnost zpráv

Při odeslání většího počtu zpráv vás FB eviduje jako spamera.

Děláte MLM a podařilo se vám dát skvělý inzerát, začali jste odesílat informace, ale ejhle najednou vás Facebook zablokoval?

Jak moc dobře to znám! Když jsem v roce 2014 budovala tým, stávalo se mi, že jsem měla i 200 zájemců za večer, ale stejně tak jako vás, FB mě po několika desítkách odeslaných zpráv zablokoval.

Proč?

Protože jsem tenkrát psala lidem z osobního profilu, chatboty nebyly a bylo jich hodně. Facebook si velmi pečlivě hlídá míru odeslaných zpráv cizím lidem a pokud opakovaně a hodně posíláte zprávy lidem, které nemáte v přátelích (a ještě je tam nějaký odkaz) po určité době vás blokne. Ale on vás blokne, i když stejné informace s odkazem posíláte ve velkém svým přátelům.
Nejprve na 3 dny. Ale v tuto chvíli jste už pod drobnohledem Facebooku a pečlivě vás monitoruje. Po druhé už těch zpráv pošlete méně a bum, blokace na týden. Neberete varování vážně? Další už je na měsíc a následně vám hrozí zrušení účtu.

Je to k naštvání! Kvůli blokaci nemůžete pracovat, nemůžete dávat příspěvky do skupin, nemůžete komentovat. Připravujete se o spoustu peněz.

Že vám to nevadí?

Založíte si jiný profil a budete odesílat z něho? Kdysi to tak šlo, jenže Facebook není žádné béčko a dneska sleduje nejen váš profil, ale i IP adresu a pokud máte založených profilů více a odešlete zprávu z jiného, do pár minut vás blokne taky. Tudy cesta už prostě nevede.

Všichni lidé nedostanou vaše zprávy

A tak se k němu zpráva vůbec nedostane.

Druhý problém je ten, že lidi zprávu často nenajdou. Protože když posíláte informace cizím lidem, spadne do žádostí o zprávy nebo rovnou do spamu. Ano, i Messenger má spam, když posíláte zprávy z osobního profilu. A lidé o tom neví a vaši zprávu nenajdou. Nebo až po několika měsících nebo letech. Mně se ukázala zpráva od jedné paní po roce a půl. A to vím, kde zprávy hledat. Takže strávíte spoustu času odpovídáním, ale z velké části to je zbytečná práce. Proto se nedivte, že vaše statistiky, oslovení vs. registrovaní, jsou tak mizerné.

I takto se připravujete o spolupracovníky!

Lidé chtějí informace hned, ne až za x hodin.

Dáte inzerát a odpovídáte na něho až za několik hodin. A mezitím si zájemce o informace napsal ještě někde jinde, dostal je dřív a vy máte prostě smůlu.

Facebook je úžasný nástroj a zdroj nekonečného množství kontaktů, ale sami vidíte, že je potřeba inovovat a postarat se o to, abyste nebyli blokovaní, informace došly všem zájemcům ve chvíli, kdy o ně projeví zájem. A ne za několik hodin, kdy už si většina lidí ani nepamatuje, že něco někam psali.

Navíc doba je, jaká je a dělat MLM starým způsobem je pomalá sebevražda. Cizí telefonní čísla už dnes mnoho lidí nebere a ještě je nyní zákaz scházet se a dělat meetingy.

Ale existuje způsob, jak vše jednoduše vyřešit

VYZRAJTE nad Facebookem!

Nebýt neustále blokován a zajistit 100 % doručitelnost vašich zpráv. Mít kontakty i bez telefonování. Kvalitní kontakty, z kterých se stanou spolupracovníci.

Nenechte se blokovat, nedovolte FB, aby vám bránil ve vašem úspěchu!

Podívejte se na, v poslední době, NEJSLEDOVANĚJŠÍ webinář, kde odhaluji 3krokový systém, jak budovat úspěšně síť ve vašem MLM. Efektivněji a s maximální úsporou času. Tak abyste už nikdy nemuseli řešit blokaci od FB a vaše zprávy měly 100 % doručitelnost. Vstupenku máte dnes ZDARMA ZDE!

je zkratkou k vašemu úspěchu. Na Facebooku se pohybuje jako drak v oblacích, proto se na něj ve firmě Podnikat chytře specializuje a naučí vás chápat FB jako celek. Díky tomu budete na Facebooku vydělávat a neztrácet čas pokusy, omyly a vyhazovat peníze za reklamu. Potřebujete se odlišit ve svém MLM a chcete objevit svoji jedinečnou cestu, na které uspějete? Objednejte se na konzultaci.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.