ODHALENÍ: MLM je pyramida!

Potvrzeno! MLM je pyramida.

I když se vám snaží tvrdit opak, je to pravda. Nebudeme vám nic nalhávat. Možná je to pro vás šok. Možná si mnete ruce a brbláte si pod nos: „Já to říkal. Mě prostě nenapálí.“

Vláda je ukázka dokonalé pyramidy!

Ale když jsme přiznali, že MLM je pyramida, stejně tak musíme napsat, že i jakákoli jiná firma nebo vláda je pyramida. Má nějakého majitele nejvyššího ředitele, manažery, mistry, zaměstnance atd.

Ještě větší podraz než jste čekali! Ale ne v MLM.

Takto je to přece běžné. To důvěrně znáte.

Ve skutečnosti je to úplně jinak a pravda pro vás může být ohromující a možná vám i otevře oči. MLM svou strukturou připomíná pyramidu. Protože člověk přivede do MLM další lidi
a ti, jsou pod ním.

Tím, ale veškerá podobnost končí, protože správný MLM se nedá nakreslit jako pyramida, ale spíš jako propojená síť, kdy všichni jsou si rovni, jsou na stejné úrovni. A z každého se může stát časem manažer, ředitel a vůbec nezáleží, kdy se k danému MLM přidal. Tady není jedno teplé protekční ředitelské místo, tady je ředitelů třeba 100 v jednom týmu.

V MLM nejde parazitovat na práci jiných lidí.

Pojďme se podívat, jak systém odměňování funguje v MLM.
Jedním slovem: SPRAVEDLIVĚ.
Nemákáš, nevyděláváš! A je úplně jedno, že jsi sponzor velkého týmu.

Na obrázku vidíte sami. Červený sponzor (ten „nejvýše postavený“) má nižší provize než lidé, kteří jsou v jeho struktuře. Tzn. „pod ním“.
Jak je to možné?

Prostě nepracoval a člověk, kterého přivedl, pracoval více než on, tak si zaslouží i vyšší provize. V zaměstnání nikdy nenastane situace, že by manažer měl menší výplatu než mistr nebo dělník. I když se za celý měsíc v práci neukázal a užíval si na Bahamách.

Jak smutně pravdivý je tento vtip:

„Šéfe, to je poslední model Ferrari,
že jo? Ten je fakt bomba.“
„No, když budeš další 3 roky tvrdě dřít, koupím si i vrtulník.“

Já si stojím za názorem, že MLM je nejpropracovanější a nejlépe vymyšlený systém. A každý zde může dosáhnout finanční nezávislosti a bohatství. Ne jako v klasické firemní pyramidě, státním aparátu.
Není divu, že neustále vznikají nové společnosti a jdou cestou síťového marketingu. Proč platit za reklamu, která je nejistá a stojí miliony, když mohu zaplatit lidem, kteří svým doporučením dělají reklamu, která funguje. Proč dávat peníze dopředu do plánu, když mohu zaplatit až za výsledky.

V MLM všichni začínají na stejné startovací čáře a neexistuje nic jako protekce. Nikdy se nestanete ředitelem, protože už zde pracuje váš oblíbený strýček, který by vás protlačil na lepší pozici. Ani přes postel to tady nefunguje. Sorry jako.

Tak jak? Ještě stále je podle vás MLM podvod, letadlo a pyramida?
I v porovnání s tímto výrokem?

„Sociální systém je nejpropracovanější pyramida. Celý život platíte za něco, co možná ani nevyužijete.“

MLM je tu pro každého člověka, který je vytrvalý, má své sny a cíle. Nevzdává se a jde i přes překážky stále dál, dokud neuspěje.

MLM přibývají, ale mnohé, bohužel, ještě stále učí své nově registrované napsat si seznam známých, telefonovat a říkat si o kontakty. Některé firmy bohužel své lidi vůbec nevzdělávají a nepodporují je. Oni pak neví kudy kam, končí a tvrdí, že to nefunguje. A to není pravda. MLM funguje, když víte jak na to. A proto vznikl videokurz MLM Online na Automat.

V 10 lekcích se podíváme:
✅ jak mít důvěryhodný profil
✅ jak se odlišit od ostatních
✅ jak založit fanpage, která vám bude sloužit celý život
✅ jak zaujmout lidi
✅ zaměříme se na texty
✅ jak nabídnout produkty, aby je lidi chtěli
✅ řekneme si, jak si určit cílovou skupinu
✅ povíme si o systému a duplikaci
✅ a samozřejmě si řekneme, jak mít MLM na AUTOMAT

Abyste měli více času, svobody a peněz za méně práce. Do kurzu se přihlaste ZDE.

je zkratkou k vašemu úspěchu. Na Facebooku se pohybuje jako drak v oblacích, proto se na něj ve firmě Podnikat chytře specializuje a naučí vás chápat FB jako celek. Díky tomu budete na Facebooku vydělávat a neztrácet čas pokusy, omyly a vyhazovat peníze za reklamu. Potřebujete se odlišit ve svém MLM a chcete objevit svoji jedinečnou cestu, na které uspějete? Objednejte se na konzultaci.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.