Nechcete další omezení? Buďte doma a nechoďte na testy!

Lidi, co blbnete? Proč chodíte na testy, když nemáte příznaky nebo jen slabé? K čemu je vám test, že jste negativní, když za 3 dny to můžete někde chytit?

Opravdu je nutné na test jít?

Uvědomujete si, že to, co se tady děje je jen a jen pro to, že někteří jdou na testy, i když k tomu nemají žádný důvod? Chtějí mít jistotu, že jsou negativní a buch, je to tam, i když jim vůbec nic není.

Ano, uvědomuji si, že covid není normální chřipka, ale pokud vám vážně není zle, není potřeba chodit na testy a navyšovat čísla.

Kolikrát jste se doma sami vykurýrovali z běžné chřipky a nešli jste k lékaři. Dokonce jste chodili i do práce.

Vážně chceme, aby se zase vše zavřelo?

Hospody, kadeřnictví, školy, hranice? Aby byli další lidé bez práce, příjmu a došlo k propadu ekonomiky?

Kvůli bláznění a bezdůvodnému chození na testy se čísla navyšují a vše se akorát zhoršuje. Čísla rostou, lidi nahánějí do karantén a opět začínají platit nařízení, nad kterými se klepeme rukou na čelo. Ale děláme si to sami!

Na jednu stranu nechceme být ovce, nosit roušky, nechat se omezovat, ale na druhou stranu se jak stádo hrneme někam, kam bychom normálně nešli.

Zdravotníci začali padat jak hrušky. Minulý měsíc 4 nemocní, dnes už přes 250. Protože by snad bylo covidu více? Nemyslím si. Spíš jsou už tak unaveni a jejich imunita v háji, že jsou více náchylnější.

Chceme se co nejdříve vrátit do normálního stavu? Zbavit se nesmyslných nařízení, které omezují naši svobodu a fungovat jako dřív? Za mě ano! Proto nejdu ze zvědavosti na testy.

Je vám blbě? Uvařte si doma čaj s medem a citronem, podpořte imunitu, i preventivně, a buďte doma, nechoďte na testy. Na ty jděte, až budete mít opravdu pádný důvod. Nebo se z toho nikdy nevyhrabeme!

Co jako bude dál? Přežene se tato vlna, sundáme roušky, zrušíme nařízení a za dva měsíce zpět? Ne, děkuji pěkně.

Samozřejmě něco jiného je, pokud jste přišli do styku s nakaženým člověkem a chcete mít jistotu, že sami nejste pozitivní a nepřenášíte covid dál. Tam to smysl dává. Ale bez příznaků a bez přímého kontaktu opravdu ne!

Nechcete nosit roušky dalších x měsíců, že ne?!

A pokud máte kolem sebe vyplašené známé, kterým se chce čekat 4 hodiny na odběr, i když jim nic není, pozvěte je prosím na pivo nebo kafe a rozmluvte jim to. Odběry jsou mnohem větší zlo než samotné roušky. Čím více odběrů, tím delší nošení roušek a nařízených zákazů.

Máme to ve svých rukách!

A pokud jste podnikatel, tak máte ve svých rukách i jak dál komunikovat s vašimi zákazníky a přesunout se z offline světa do online, kdyby nastala ještě větší opatření. Protože my, v Podnikat Chytře, vidíme důležitost komunikace offline podnikání přes sociální sítě a mít na své zákazníky kontakty. Přidejte se k nám do skupiny, kde dobýváme Facebook a Messenger.

je zkratkou k vašemu úspěchu. Na Facebooku se pohybuje jako drak v oblacích, proto se na něj ve firmě Podnikat chytře specializuje a naučí vás chápat FB jako celek. Díky tomu budete na Facebooku vydělávat a neztrácet čas pokusy, omyly a vyhazovat peníze za reklamu. Potřebujete se odlišit ve svém MLM a chcete objevit svoji jedinečnou cestu, na které uspějete? Objednejte se na konzultaci.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.