Proč se mi ještě nikdy nepodařilo uvařit lasagne

Který recept bude ten pravý?

I přesto, že mám doma vytištěných asi 10 receptů a dalších 15 uložených na Facebooku v záložce, nikdy jsem lasagne neuvařila. Stejné je to s ratatouille.

Tak kde je problém? Strach, že se mi to nepovede? Že to nebude na poprvé to ono, že nevím, který recept je ten nejlepší? Možná tomu trošku nahrává fakt, že není vaření úplně má vášeň, a tak se mi nechce pouštět do něčeho, s čím budu mít hodně práce a vůbec nedokáži odhadnout, jak dlouho mi to bude trvat a jaký bude finální výsledek.

Bez akce mohu mít receptů stažených třeba 1000, stejně tak si mohu pořídit kurz, kde mě to naučí krok za krokem, ale bez MÉ AKCE je mi všechno k ničemu! Nikdo si za mě nestoupne k plotně a nezačne vařit.

Podnikání je o akci!

I kdybyste si vybrali jen jednu jedinou věc z kurzu nebo školení, vždy ji ale uveďte hned do akce.

A stejné je to v podnikání. Ne!
V podnikání je ta AKCE mnohem důležitější. Nic se nestane, když se za celý svůj život nenaučím udělat lasagne, protože si je o to častěji dávám v různých restauracích, ale vaše podnikání bez akce nebude růst.

Nepomůže vám, že si koupíte kurz a neotevřete ho. Nepomůže vám, že ho otevřete a jen posloucháte.

Musíte jít do akce! AKCE! AKCE!

Když nejdete, je to neúcta k vašemu podnikání, k vašim penězům, k tvůrci kurzu. Možná si říkáte, že jemu to může být jedno, protože své peníze dostal.
Ale ono to tak není. Většina lidi má svou práci jako poslání a dělají ji, protože chtějí pomoci co největšímu počtu lidí a věřte nebo ne, mrzí je, že se tak nestalo.

3/4 lidi si dávalo 4 nebo 5. 😲

Musím se přiznat, že mě šokovaly nedávné odpovědi na jednoduchou otázku u nás ve skupině. „Jak byste ohodnotili svůj Facebook z hlediska podnikání (získávání kontaktů, objednávek)? Hodnocení jako ve škole 1-5.
Čekala jsem většinou 2, 3, ale převažovaly 4 a 5.

Udělali jsem nadupaný TOP kurz o Facebooku, kde mi koukají přímo pod ruce, vysvětluji podrobně nastavení, strategii, odhaluji téměř celé naše know – how, mluvím česky, aby opravdu rozuměli.

Udělali jsme menší kurz Základy Facebooku, protože jsme zjistili, že někteří opravdu tápou a neví na čem stavět ty nabušené informace z TOP kurzu.
Plno videonávodů zdarma ve skupině, na Youtube, možnost konzultace.

Tak kde je sakra problém?

Co máme ještě udělat více? My už nic. My nejsme zodpovědní za vaše kroky a úspěchy. Ani jiní lektoři, kouči a mentorové. My můžeme být jen nápomocni.

FB Kytice z bonbónů

Ano, dostali jsme zaplaceno, může nám to být jedno, že jste nevyužili potenciál kurzu a informace neimplementovali do svého podnikání. Ale není. Mně to rve srdce. Pomáhám s Facebookem, protože mě to baví a naplňuje a jsem šťastná, když vidím, jak lidi ze sebe shodí balvan strachu a FB si užívají a on jim začne přinášet výsledky. Ale těch je menšina. A nejen v našich kurzech. Mnoho lidí kurz jen koupí. Na potom, které nikdy nenastane.

Nic takového neexistuje!

Kupovat jeden kurz za druhým vám nepomůže. Neexistuje žádný kurz, který by bez akce pozvedl vaše podnikání, sebevědomí z 0 na milion. Neexistuje žádný kurz, kde byste jeho zakoupením zhubli 20 kilo. Pokud nemáte chuť jít do akce, vezměte ty peníze a jděte raději s dětmi do kina, jeďte na dovolenou. Budou využity efektivněji. Sice by vám kurz pomohl vydělat na 3 další dovolené, ale ne bez AKCE!

Podnikání je jedna akce za druhou, od první chvíle, kdy se rozhodnete. A nejvíce vás posunou ty věci, do kterých se vám nechce, protože ty jsou mimo komfortní zónu a tam je růst. Vás, vašeho podnikání, sebevědomí, svalů, … všeho. Méně je někdy více. Mějte jen jeden kurz, ale informace použijte ve svém podnikání.

Nikdo jiný to neudělá!

Někdy se stane, že nevíte, jestli je pro vás daný kurz vhodný. Přeceňujete nebo naopak podceňujete své znalosti.
Nebo chcete raději osobní přístup a vy chcete, aby se někdo zaměřil jen na vás a váš projekt. Dal tipy, ukázal další kroky. Zhodnotil, co děláte zbytečně a nasměroval vás dobře. Pak doporučuji konzultaci, protože to je přesně to, co hledáte. A díky ní se hnete o pořádný kus z místa. Když následně půjdete do AKCE.

je zkratkou k vašemu úspěchu. Na Facebooku se pohybuje jako drak v oblacích, proto se na něj ve firmě Podnikat chytře specializuje a naučí vás chápat FB jako celek. Díky tomu budete na Facebooku vydělávat a neztrácet čas pokusy, omyly a vyhazovat peníze za reklamu. Potřebujete se odlišit ve svém MLM a chcete objevit svoji jedinečnou cestu, na které uspějete? Objednejte se na konzultaci.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.