Jak začít podnikat na Facebooku

Za měsíc jsem na Facebooku vydělala přes 144 000 bez reklamy. Ale bylo potřeba vědět jak Facebook funguje a naplno toho využít.

Na Facebooku jsou všechny cílové skupiny. Nevěřte tomu, že ne.

Facebook je největší sociální síť na světě, která neustále roste. Tím, že vznikla jako první, má velký náskok před ostatními co se týče funkcí a neustále přibývají nové. Což ještě více Facebooku nahrává.

Facebook nejlépe funguje jako celek, tzn. správné propojení a vzájemné využití profilu, fanpage i skupin dohromady.

Jak tedy začít podnikat na Facebooku?

  1. Tvorbou důvěryhodného profilu, který podporuje váš byznys, zároveň vede lidi, kam potřebujete, ale zároveň chrání vaše soukromí
  2. Založením fanpage, která vám díky správnému používání přinese výsledky a nebude jen žroutem času. Jak poznáte, že je vaše fanpage přesně taková? Lidi na ní komunikují, likují příspěvky a sdílí je dále k dalším potencionálním zákazníkům. Díky tomu máte dosahy 30 000+ i bez reklamy.
  3. Vytvořením komunity (skupiny), které předáváte hodnotný obsah. V rámci skupiny, komunikujete spolu navzájem, dokážete poradit a vyřešit jejich problém. Díky hodnotnému obsahu, vybudovanému vztahu a důvěře je komunita následně ochotna vytáhnout peněženku a koupit si váš produkt nebo službu.
Využijte FB pro váš byznys na maximum.

Založit si profil, fanpage a skupinu je jedna věc, ale vše správně propojit a umět to správně používat věc druhá. Většina podnikatelů má všechno, ale výsledky jsou mizerné. Naopak jim to žere jen čas a peníze nikde.

Jak jste na tom vy?

Na Facebooku teprve začínáte nebo se na něm pohybujete už dlouho, ale stále se neorientujete v tom, co je co?
Nerozumíte tomu, proč mít fanpage a ještě skupinu?
Jaký je mezi tím rozdíl?
Jaké příspěvky dávat na fanpage a jak pracovat se skupinou?
Nechcete kurz, který je zahlcen cizími výrazy, kterým nerozumíte?
Potřebujete jednoduše a polopatě vysvětlit základy Facebooku?

Chcete se dostat z „já tomu prostě nerozumím“ do stavu „no jasně!“?
Na konzultaci probereme vše, čemu nerozumíte a vymyslíme společnou cestu, jak pokračovat, aby vám FB vydělával a nebyl to jen žrout času.

je zkratkou k vašemu úspěchu. Na Facebooku se pohybuje jako drak v oblacích, proto se na něj ve firmě Podnikat chytře specializuje a naučí vás chápat FB jako celek. Díky tomu budete na Facebooku vydělávat a neztrácet čas pokusy, omyly a vyhazovat peníze za reklamu. Potřebujete se odlišit ve svém MLM a chcete objevit svoji jedinečnou cestu, na které uspějete? Objednejte se na konzultaci.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.